اگر اهل سریال کره ای عاشقانه و فانتزی هستید این لیست برای شماست

مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه و 23 ثانیه
اگر اهل سریال کره ای عاشقانه و فانتزی هستید این لیست برای شماست از مشهوترین ژانرهای سریال کره ای که علاقمندان زیادی را همیشه جذب می کند، در آمیختن ژانر عاشقانه با دنیای فانتزی است. در ادامه بهترین سریال ها از این دست را معرفی کرده ایم. سریال کره ای فانتری سریال های عاشقانه کره ای با تم فانتزی، از مشهورترین ژانرهایی است که افراد زیادی را از سراسر جهان جذب کرده است. اگر شما هم دلتان می خواهد مدتی از دنیای واقعی فاصله بگیرید، دنیای خیالی را تجربه کنید این سریال های عاشقانه کره ای را توصیه می کنیم. در اینجا فهرستی از بهترین سریال های عاشقان کره ای را معرفی کرده ایم که یک جنب چشمگیر فانتزی هم در آن ها وجود دارد.

۱. مقدر شده با تو

سریال عاشقانه کره ایاین سریال درباره ی ارتباط عجیبی است که بین لی هونگجو و جانگ شینیو شکل می گیرد؛ هونگجو یک کارمند دولتی است که توسط همکارانش نادیده گرفته می شود و شینیو یک وکیل شایسته با روحیه ای سرد است که مشاور حقوقی شهرداری می شود. شینیو تحت تأثیر نفرینی قرار گرفته که قرن ها خانواده اش را آزار داده است. در نهایت دست سرنوشت این دو نفر را در کنار هم قرار می دهد و زندگی آن ها را به شکل خاصی به هم گره می زند.

۲. در نوزدهمین زندگی ام می بینمت

سریال عاشقانه کره ای
این سریال داستان عاشقانه زنی را دنبال می کند که هزار سال است در بدن های مختلف زندگی کرده و همه ی زندگی های قبلی اش را به یاد دارد؛ بعد از پایان تلخ هیجدهمین زندگی، او در نوزدهمین زندگی اش تصمیم می گیرد مجدد به سراغ عشق زندگی هیجدهمش برود!
10 تا از محبوب ترین سریال های کره ای عاشقانه که بیش از یکبار میبینی!

۳. کیمیای روح

سریال عاشقانه کره ای
«کیمیای روح» در کشوری بزرگ می گذرد که هیچ نشانی از آن در هیچ کتاب تاریخ یا نقشه ای وجود ندارد. این درام عاشقانه و فانتزی درباره جادوگران جوانی است که به دنبال غلبه بر سرنوشت خود هستند.

۴. گابلین

سریال عاشقانه کره ای
این سریال داستان ارتباطی است بین یک جن یا گابلین که برای پایان دادن به زندگی جاودانه اش به یک همسر انسان نیاز دارد و یک فرشته ی مرگ که نمی تواند گذشته ی خود را به یاد بیاورد. در این میان در نهایت سر و کله ی دختری پیدا می شود که به ظاهر همان همسر مورد انتظار جن است.
اگر خانم شاغلی هستی، عاشق این 5 سریال کره ای میشی

۵. هتل دل لونا

سریال عاشقانه کره ای
هتل دل لونا یک هتل در مرکز شهر سئول است. این هتل از بیرون قدیمی و رنگ و رو رفته به نظر می رسد، اما به بیان بهتر مکانی شیک برای ارواح سرگردان است. آن ها تنها کسانی هستند که این مکان را شگفت انگیز می بینند.

۶. دبلیو

سریال عاشقانه کره ای
یک دکتر از دنیای واقعی وارد یک وبتون موفق به اسم «W» می شود و با شخصیت اصلی این وبتون روبرو می شود؛ این مواجهه باعث اتفاقات مختلفی می شود.

۷. پادشاه: حکمران ابدی

سریال عاشقانه کره ای
این درام عاشقانه ی فانتزی داستان همکاری و ارتباط بین لی گون، امپراتور کره و جونگ ته ائول کارآگاهی از جمهوری کره است؛ دو نفر در دو دنیای موازی که هر دو همزمان در سرزمین کره قرار دارند.

۸. تو فوق العاده ای

سریال عاشقانه کره ای
داستان دختری را روایت می کند که موضوع عجیبی را درباره ی هویت خودش متوجه می شود. او می فهمد که به بیان بهتر شخصیتی فرعی در یک مانگای عاشقانه تحت نام «راز» است. از اینجا به بعد او سعی می کند داستان مانگا را برای رسیدن به هدف عاشقانه ی خودش تغییر بدهد.

مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه و 23 ثانیه
دسته : سینما و تلویزیون

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.13171 20.39 48