این افراد نباید زنجبیل مصرف کنند

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 27 ثانیه
این افراد نباید زنجبیل مصرف کنند اطلاعات آنلاین: مکمل های زنجبیل دار می توانند مفید باشند ولی گروه های خاصی از افراد وجود دارند که احتمالاً باید از مصرف آن اجتناب کنند.

زنجبیل یک گیاه باورنکردنی است. فواید بسیار زیادی برای بدن انسان دارد. به همین علت، بومی ها و محلی ها در بسیاری از کشورها و فرهنگ ها قرن هاست که از آن برای درمان بیماری های مختلف استفاده می کنند.
امروزه مکمل های زنجبیل به صورت مصنوعی تولید می شود ولی به گیاه طبیعی بسیار نزدیک است. مکمل های زنجبیل می توانند مفید باشند، ولی گروه های خاصی از افراد وجود دارند که احتمالاً باید از مصرف آنها اجتناب کنند.
افراد مبتلا به بیماری های قلبی
زنجبیل می تواند با داروهای خاصی که برای درمان بیماری های قلبی استفاده می شوند، مانند رقیق کننده های خون، تداخل داشته باشد و خطر خونریزی را افزایش دهد.
افراد مبتلا به سنگ کیسه صفرا
زنجبیل تولید صفرا را تحریک می کند که می تواند به بهبود هضم کمک کند. با این اوصاف، برای افراد مبتلا به سنگ کیسه صفرا، این می تواند مشکل ساز باشد. صفرا در کبد تولید و در کیسه صفرا ذخیره می شود. هنگامی که کیسه صفرا ملتهب یا سنگ کیسه صفرا دارد، تولید صفرا مختل می شود و باعث درد و ناراحتی می شود. زنجبیل می تواند با افزایش تولید صفرا، این وضعیت را تشدید کند، که می تواند باعث درد و ناراحتی بیشتر شود.
افراد مبتلا به دیابت
زنجبیل سطح قند خون را کاهش می دهد، که می تواند برای افراد مبتلا به دیابت مفید باشد. با این اوصاف، زنجبیل می تواند برای افرادی که داروهایی برای کاهش سطح قند خون مصرف می کنند خطرناک باشد. زنجبیل می تواند با این داروها تداخل داشته باشد و باعث کاهش بیش از حد قند خون شود که باعث هیپوگلیسمی شود.
زنان باردار
برخی شواهد آشکار می کند که چای زنجبیل نباید نزدیک به زایمان مصرف شود، زیرا ممکن است خطر خونریزی را افزایش دهد. زنان باردار با سابقه سقط جنین، خونریزی واژینال یا مشکلات لخته شدن خون هم باید بهره گرفتن از محصولات زنجبیل را متوقف کنند.
 
پ

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 27 ثانیه
درمان بیماری سقط جنین لخته شدن خون خونریزی دسته : توصیه های سلامتی و زیبایی

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.1264 20.31 48