تداوم پذیرش جهانی ارزهای دیجیتال؛ تعداد کاربران بایننس از 200 میلیون نفر گذشت!

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 23 ثانیه
زمان مطالعه: 2 دقیقهصرافی رمزارزی بایننس به رکورد ۲۰۰ میلیون کاربر در سطح جهان دست یافته است. این صرافی که بزرگترین صرافی مطابق حجم معاملات است، چند سال پیش ۱۰۰ میلیون کاربر داشت و حالا به علت افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در جهان، تعداد کاربران آن دو برابر شده است.
ریچارد تنگ، مدیرعامل بایننس، از این موفقیت ابراز خوشحالی کرد و خواستار همکاری های گسترده تر شد. بایننس در طول سال ها با فهرست کردن رمزارزهای جدید، نوآوری در خدمات خود و ورود به بازارهای جدید، توانسته است پایگاه کاربری و فعالیت خود را گسترش دهد. همچنین، حمایت این صرافی از استارتاپ ها و آموزش بلاکچین برای افزایش پذیرش وب ۳، مورد توجه کاربران قرار گرفته است. ! !
شروع

با وجود این موفقیت ها، بایننس با چالش های نظارتی زیادی در برخی کشورها روبرو بوده است. به عنوان مثال، تنظیم کننده های ایالات متحده به علت ارائه خدمات معاملاتی برای اوراق بهادار ثبت نشده، علیه این صرافی شکایت حقوقی تنظیم کردند. سال گذشته، بایننس با وزارت دادگستری آمریکا برای پرداخت جریمه ۴.۳ میلیارد دلاری به توافق رسید که باعث کناره گیری مدیرعامل سابق این صرافی، یعنی چانگ پنگ ژائو شد.
در این میان، افزایش قیمت بیت کوین و رسیدن آن به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی بیش از ۷۳ هزار دلار، افزایش قیمت آلت کوین ها و همچنین، تأیید صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین و اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، از دلایل اصلی افزایش پذیرش ارزهای دیجیتال در سراسر جهان عنوان شده اند. با توجه به این عوامل، مورد انتظار است پذیرش رمزارزها در آینده همچنان افزایش یابد.
در همین جهت، بایننس هدف نهایی خود را دستیابی به ۱ میلیارد کاربر اعلام کرده است. رسیدن به این هدف با توجه به رشد اخیر و همچنین، افزایش علاقه کاربران به ارزهای دیجیتال، دور از دسترس به نظر نمی رسد. در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می توانید قیمت همه توکن ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه ای مشاهده کنید.

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 23 ثانیه
دسته : رمز ارز و پول دیجیتال

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.15751 19.96 43