دلیل ردصلاحیت احمدی نژاد چیست؟

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 14 ثانیه
دلیل ردصلاحیت احمدی نژاد چیست؟ احمد علیرضابیگی، فعال سیاسی و نماینده مجلس یازدهم درباره ردصلاحیت محمود احمدی نژاد، گفت: چیزی به ما اعلام نشده که علت رد صلاحیت چه بوده است. حتما برابر قانون باید اعلام کنند رد صلاحیت به چه دلیلی اتفاق افتاده است.

دیدارنیوز: یک فعال سیاسی گفت: دلایل رد صلاحیت احمدی نژاد اعلام نشده است و مطابق قانون باید اعلام شود. حتما برابر قانون باید اعلام کنند رد صلاحیت به چه دلیلی اتفاق افتاده است ما منتظریم نحوه آن را اعلام کنند.
احمد علیرضابیگی، درباره ردصلاحیت محمود احمدی نژاد، عنوان کرد: چیزی به ما اعلام نشده که علت رد صلاحیت چه بوده است. حتما برابر قانون باید اعلام کنند رد صلاحیت به چه دلیلی اتفاق افتاده است ما منتظریم نحوه آن را اعلام کنند.
این فعال سیاسی خاطرنشان کرد: به شخصه معتقدم احمدی نژاد برای پاسخ دادن به مطالبات مردم که مدام از روش های مختلف درخواست می کردند که ایشان در صحنه انتخابات حضور پیدا کند، در این کارزار و انتخابات وارد شد.
وی تاکید کرد: طبیعتا امروز تعداد کسانی که اعتقاد دارند کشور نیازمند شخصیتی مانند احمدی نژاد برای برون رفت از مشکلات است، زیاد است.
علیرضابیگی بیان کرد: به نظر می آید طرفداران احمدی نژاد نمی توانند کسی را در ردیف او انتخاب کنند.
وی در خصوص قابل پیش بینی بودن رد صلاحیت رئیس دولت های نهم و دهم گفت: قابل پیش بینی بود و جزو موضوعاتی بود که ما برآورد کرده بودیم مطابق دوره های گذشته این بار هم رد صلاحیت رخ دهد.
این فعال سیاسی گفت: با این اوصاف احمدی نژاد برای پاسخ دادن به مطالبات اجتماعی آمد، نظرسنجی ها نشان می داد مطالبات اجتماعی با وزن قابل توجهی این را می خواهد و احمدی نژاد به این علت ورود کرد. ایشان برای موضوعات کشور و روابط بین الملل نگاه خوبی دارد، اما با تنگ نظری مواجه شد.

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 14 ثانیه
ردصلاحیت دسته : سیاست

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.13785 20.29 48