واکنش های جنجالی به اولین سخنان تلویزیونی مسعود پزشکیان

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 18 ثانیه
دیشب پس از سخنان مسعود پزشکیان موجی از انتقاد از نحوه و محتوای سخنان او در فضای مجازی شکل گرفت . واکنش های جنجال برانگیز به نخستین سخنان تلویزیونی مسعود پزشکیان پس از اینکه نام پزشکیان در بین افراد تایید صلاحیت شده انتشار یافت بسیاری از خبرنگارهای اصلاح طلب موج تازه ای را با اسم پزشکیان در فضای مجازی ترند کرده اند.
اما دیشب پس از سخنان مسعود پزشکیان موجی از انتقاد از نحوه و محتوای سخنان او در فضای مجازی شکل گرفت .
بعضی از این واکنش ها را بخوانید
جمله طلایی پزشکیان:‏دانشمندان و متخصصین نباید حرف من را گوش بدهند، این من هستم که باید حرف آن ها را گوش بدهم .
واکنش به سخنان پزشکیان
دفاع محمد فاضلی از برنامه فقدان مسعود پزشکیان
واکنش به سخنان پزشکیان
همایون دارابی: سخنان امشب دکتر #پزشکیان در حوزه اقتصاد رنگ و بوی سوسیالیستی داشت مثالهای که زد و مطالبی که گفت برای طبقه نخبه و متوسط ایران که سوسیالیسم برایشان همان اقتصاد دولتی ۵دهه اخیر است جذابیتی ندارد.پزشکیان بدون تیم و برنامه و تنوع اندیشه مشاوران وارد رقابت شده و این نقطه ضعف بزرگیست.
واکنش به سخنان پزشکیان
باز صد رحمت به همتی که یه دو تا میخوام بزنم زیر میز می گفت ! این بنده خدا که به خودش میگه ما، زیر چهارپایه هم نمی خواد بزنه
واکنش به سخنان پزشکیان
آقای پزشکیان نماینده اصلاحات باشید، ادامه گفتمان دولت مستقر متولی دارد
عباس موسایی :جناب آقای دکتر پزشکیان! گفتمان شما در گفت وگوی خبری، نمی تواند پادگفتمان ناوضعیت کنونی باشد. علیرغم شکل گیری موج اولیه، این گفت و گو، موج شکن بود. خدا نکند جامعه جنبشی اصلاح جو، از امید شکل گرفته، پشیمان شود. این برای کشور و ملت  خطرناک است.
ادامه گفتمان دولت مستقر، متولی دارد. شما متولی گفتمان سترگ اصلاحات باشید و صدای جامعه ای باشید که به اصلاح از درون روی آورده و به تحول از درون امید پیدا کرده است.حضرتعالی گفتمان بهبودخواهی و تغییر از درون را نمایندگی کنید؛ همان مبنایی که جبهه اصلاحات به عنوان جریان حامی تان، بر آن اساس شکل گرفته است. 

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 18 ثانیه
دسته : سیاست

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.12957 20 43