قتل هولناک پدر به خاطر شیطنت پسر!

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 29 ثانیه
 پدر خانواده ای که فرزندش زنگ درب خانه همسایه را به صدا در آورده و مزاحمت ایجاد کرده بود، به خاطر همین موضوع و در جریان یک درگیری به قتل رسید.
به گزارش تسنیم، روز یکشنبه بیستم خردادماه، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان های شرق تهران مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت های پلیسی 110، گزارش کردند.
با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس کشیک قتل پایتخت پای در بیمارستان مورد نظر گذاشتند و با جسد مرد حدوداً 37 ساله ای تحت نام هوشنگ مواجه شدند که براثر اصابت ضربه چاقو به قتل رسیده بود. بررسی های اولیه هم نشان می داد که مقتول در جریان یک درگیری با همسایه خود در ساختمانی واقع در محله محلاتی قربانی جنایت شده است.
بدین ترتیب کارآگاهان جنایی پای در صحنه جرم گذاشتند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند. یکی از را اینطور توضیح داد: پسر هوشنگ بسیار حرکات شیطنت آمیزی دارد. این پسربچه در عالم کودکی خود زنگ یکی از همسایه های ساختمان را به صدا در آورد و گریخت که همین ماجرا باعث شد تا جرقه درگیری روشن شود.
او گفت: همسایه ای که هدف آزار و اذیت بچه گانه قرار گرفته و به خاطر به صدا در آمدن زنگ خانه اش عصبانی شده بود، برای تذکر به سمت منزل هوشنگ رفت اما آنها با یکدیگر سر همین موشوع مشاجره لفظی پیدا کردند.
شاهد جنایت ادامه داد: در جریان این مشاجره لفظی ناگهان یکی از اقوام نزدیک مرد همسایه با چاقو به سمت هوشنگ حمله کرد و او را با چاقو به قتل رساند. متهمان پس از ارتکاب جرم خیلی زود صحنه پیش از رسیدن پلیس ترک کردند. هوشنگ که پدر دو فرزند خردسال بود، قربانی این نزاع خونین شد.
پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ماموریت یافتند تا با اقدامات فنی و اطلاعاتی محل اختفا عاملان این جنایت هولناک را شناسایی و بعد برای دستگیری آنها اقدام کنند.
به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس جنایی، جسد مقتول برای معاینات با دقت تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی جهت دستگیری متهمان پرونده ادامه دارد.

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 29 ثانیه
دسته : حوادث

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.13177 20.27 48