هوادار پارک مین یونگ هستید؟ این سریال ها برای شماست

مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه و 53 ثانیه
هوادار پارک مین یونگ هستید؟ این سریال ها برای شماست فرادید: پارک مین یونگ بازیگر ۳۸ ساله ی کره ای است که برای مخاطبان ایرانی به خاطر بازی در نقش پرنسس لاهی، شاهدخت کشور ناکرانگ در سریال جومونگ ۳ شناخته می شود؛ مین یونگ امروز یکی از محبوب ترین بازیگران کره ای است که در بعضی از بهترین سریال های کره ای نقش آفرینی کرده است.
پارک مین یونگ فعالیت هنری خود را به طور جدی در سال ۲۰۰۶ و پس از بازی در سریال کمدی «ضربه ی عالی» آغاز کرد و با بازی در سریال تاریخی « رسوایی سونگ کیون کوان» در سال ۲۰۱۰ به شهرت رسید.

۱. رسوایی سونگ کیون کوان (Sungkyunkwan Scandal) (۲۰۱۰)

 
در این سریال تاریخی که به پله ی اول پیشرفت مین یونگ بدل شد، او نقش کیم یون هی را بازی می کند؛ دختری که در دورانی که به زنان اجازه تحصیل یا اشتغال داده نمی شد، علیه هنجارهای اجتماعی مبارزه می کند. یون هی برای تامین خانواده اش، خود را به جای برادرش جا می زند تا بتواند وارد دانشگاه معتبر سونگ کیون کوان شود و تحصیل کند.  

2. شکارچی شهر (City Hunter) (۲۰۱۱)

8 سریال کره ای چشمگیر با بازی «پارک مین یونگ»  
در سریال اکشن «شکارچی شهر»، مین یونگ نقش کیم نانا را بازی می کند؛ بادیگاردی که در کاخ آبی (محل اقامت رئیس جمهور کره جنوبی) خدمت می کند. او با لی یون سونگ (لی مین هو) که به عنوان متخصص فناوری اطلاعات در کاخ آبی به صورت مخفیانه کار می کند تا نقشه انتقام خود را عملی کند، آشنا می شود و با او همکاری می کند.

3. شفادهنده (Healer) (۲۰۱۴)

8 سریال کره ای چشمگیر با بازی «پارک مین یونگ»
مین یونگ در سریال «شفادهنده» نقش یک خبرنگار پرشور و جاه طلب به اسم چا یون شین را بازی می کند. این سریال داستان سه نفر (از جمله یک پیک شبانه به اسم سئو جونگ هو و یک روزنامه نگار محبوب به اسم کیم مون هو) را روایت می کند که گذشته تاریکی آنها را به هم پیوند می دهد.

4. ملکه ی هفت روزه (Queen for Seven Days) (۲۰۱۷)

8 سریال کره ای چشمگیر با بازی «پارک مین یونگ»
این سریال که مطابق داستان «ملکه عزل شده شین» از سلسله چوسون ساخته شده، شاهد هنرنمایی مین یونگ در نقش شین چا کیونگ است که به علت رقابت های جناحی و سیاسی، تنها یک هفته پس از تاجگذاری از سلطنت خلع شد.

5. منشی کیم چشه؟ (What's Wrong with Secretary Kim) (۲۰۱۸)

8 سریال کره ای چشمگیر با بازی «پارک مین یونگ»
در این سریال کمدی رمانتیک موفق که حتی اقتباسی فیلیپینی هم دارد، مین یونگ نقش کیم می سو، منشی بسیار کارآمدی را بازی می کند که پس از اعلام استعفا، رئیس خودخواهش (پارک سئو جون) را شوکه می کند. این اتفاق باعث می شود تا رئیس هر کاری که از دستش برمی آید انجام دهد تا می سو را برای ماندن سر کارش متقاعد کند.

6. زندگی خصوصی او (Her Private Life) (۲۰۱۹)

8 سریال کره ای چشمگیر با بازی «پارک مین یونگ»
در سریال «زندگی خصوصی او» مین یونگ نقش سانگ دوک می را بازی می کند؛ یک متصدی موزه که به طور مخفیانه یک سایت طرفداری برای یک ستاره کی-پاپ را اداره می کند. هنگامی که شایعه ی ارتباط عاشقانه ی دوک می با خواننده ی مورد علاقه اش همه جا پخش می شود، او مجبور می شود وانمود کند که با رئیس جدیدش رایان گلد (کیم جه ووک) رابطه دارد.

7. وقتی هوا خوبه (When the Weather Is Fine) (۲۰۲۰)

8 سریال کره ای چشمگیر با بازی «پارک مین یونگ»
در این سریال عاشقانه با ریتم آرام، مین یونگ نقش موک هه وون، یک نوازنده جوان ویولنسل را بازی می کند که پس از خستگی از زندگی شهری سئول را ترک می کند و به شهر  خودش باز می گردد؛ جایی که با همکلاسی سابقش که حالا یک کتابفروشی را اداره می کند (سو کانگ جون) روبرو می شود و احساسات عاشقانه ای برای او پیدا می کند.

8. با شوهرم ازدواج کن (Marry My Husband) (۲۰۲۴)

8 سریال کره ای چشمگیر با بازی «پارک مین یونگ»
مین یونگ در سریال چشمگیر و انتقامی «با شوهرم ازدواج کن» نقش زنی را بازی می کند که به او فرصتی مجدد برای زندگی داده می شود. این سریال حول محور کانگ جی وون (با بازی مین یونگ) می چرخد؛ زنی مبتلا به سرطان که توسط شوهر بی کفایت و  دوست صمیمی اما خائنش به قتل می رسد. اما او به طرز معجزه آسایی به 10 سال قبل سفر می کند و این فرصت را به دست می آورد تا سرنوشت خود را تغییر دهد.

مدت زمان مطالعه: 3 دقیقه و 53 ثانیه
ازدواج بازی فناوری اطلاعات قتل دسته : سینما و تلویزیون

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.1573 20.37 48