همه چیز درباره ست کردن پیراهن و تیشرت مردانه

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه و 44 ثانیه
همه چیز درباره ست کردن پیراهن و تیشرت مردانه یکی از راحت ترین استایل هایی که می توانید با دو آیتم پیراهن و تیشرت مردانه داشته باشید، بهره گرفتن از آن ها به صورت همزمان است. این ترکیب درکنار ظاهر شیک و مرتبی که برایتان فراهم می کند، در بیشتر موقعیت ها هم کاربردی است؛ به خصوص وقت هایی که قصد دارید در سریع ترین زمان ممکن، یک استایل چشمگیر اما ساده داشته باشید، کنار هم قرار گرفتن پیراهن مردانه و تیشرت بهترین گزینه ای است که می توانید انتخاب کنید.

برای ست کردن پیراهن و تیشرت به رنگ ها دقت کنید

دنیای گسترده رنگ ها آنقدر متنوع و گوناگون است که ممکن است هنگام مواجه شدن با آن ها هنگام ست کردن لباس ها گیج و سردرگم شوید. نکته مهم در این قسمت این است که همیشه رنگی که مورد علاقه شما است نمی تواند انتخابی دائمی برای استایل هایتان باشد.
برای داشتن یک ست ویژه و مختص به خودتان با پیراهن مردانه و تیشرت خوب است به ترکیب رنگ های این دو در کنار هم دقت کنید و ترجیحا از قرار دادن دو رنگ شبیه به هم، مثلا دو رنگ دقیقا یکسان قهوه ای کنار هم خودداری کرده و در عوض از طیف رنگی استفاده کنید.
نقطه قوت بهره گرفتن از پالت های رنگی با طیف های یکسان در استایل این است که دیگر نیاز نیست دائما به دنبال رنگ هایی باشید که به بهتر شدن ست مردانه شما کمک می کنند. همچنین خوب است برای کاربردی کردن آیتم های لباس خود، آن ها را بیشتر در رنگ های خنثی تهیه کنید؛ این کار درکنار اینکه کمد لباستان را برای موقعیت های بیشتری آماده می کند، باعث می شود که مدت زمان کمتری انواع استایل های رسمی و غیر رسمی را بدون اتلاف انرژی داشته باشید.
همه چیز درباره ست کردن پیراهن و تیشرت مردانه

پیراهن و تیشرت مردانه را در سایزهای مناسب تهیه کنید

انتخاب سایزی که دقیقا با اندام شما همخوانی داشته باشد نکته ای است که جذابیت استایل را چندبرابر می کند. پیشنهاد ما این است که سعی گنید پیراهن را همیشه در سایزی کمی بزرگتر از سایز تیشرت تهیه کنید ولی اگر به سبک های اوورسایزد علاقه دارید می توانید این نکته را تا حدودی نادیده بگیرید.
موضوع قابل توجه برای انتخاب سایز در این است که بدانید لباس هایی که بیش از حد تنگ یا بسیار گشاد هستند به راحتی زیبایی کل استایل را زیر سوال می مارک؛ بنابراین اگر به سبک خاصی از پوشش پایبند نیستید خوب است لباس ها را مطابق با شکل و فرم بدنی خود و بنا به سلیقه، فقط به میزان متعادلی گشادتر یا تنگ تر تهیه کنید.

به الگوها و طرح های پیراهن و تیشرت مردانه دقت کنید

پترن ها و الگوهایی که در پیراهن ها و تیشرت ها درج می شود به طور معمول جزئیاتی را به استایل اضافه می کنند که بهتر است پیش از بهره گرفتن از آن ها دقت بیشتری داشته باشید. به عنوان نمونه پیراهن هایی با طرح های هاوایی بیشتر پیراهن های تابستانه و مختص به سبک های غیر رسمی هستند و بهره گرفتن از آن ها در محیط های رسمی ممکن است وجهه ی استایل شما را تحت تاثیر قرار دهد.
از طرفی پیراهن هایی که طرح های بزرگ و درشت و یا فونت های ویژه دارند در اغلب موارد برای استایل های مردانه ساده قابل استفاده نیستند و ظاهر دیگر آیتم های لباس را هم خراب می کنند. البته توجه کنید که در اینجا هم توجه به مطابقت رنگ ها اهمیت دارد؛ به همین خاطر خوب است رنگ های به کاررفته در تیشرت یا پیراهن مردانه با پالت رنگی استفاده شده در کل ست هماهنگی مطلوبی داشته باشد.
نکته آخر در ایین خصوص این است که بدانید مطابق نطر بسیاری از افراد متخصص در حوزه استایلینگ شخصی، به شرطی که تابع سبک و روحیه خاصی از پوشش نیستید، پیشنهاد می شود که هیچوقت دو پترن را کنار هم نپوشید. برای نمونه اگر از تیشرت طرح دار استفاده می کنید بهتر این است که پیراهن خود را ساده انتخاب کنید و برعکس، اگر پیراهنی با الگوهای شلوغ پوشیده ای، تیشرت مردانه ساده را جایگزین تیشرت های پترن دار کنید.
همه چیز درباره ست کردن پیراهن و تیشرت مردانه

جنس و بافت پیراهن و تیشرت مردانه را درست انتخاب کنید

برای اینکه استایل راحت تری در هر موقعیت داشته باشید خوب است پیش از حاضر شدن نیم نگاهی هم به درجه هوای فصل بکنید. برای فصل های گرم تر سال به طور رایج بافت های سبک و خنک پیشنهاد می شود تا هم از گرما در امان بمانید و هم هنگام شست وشوی لباس ها دجار مشکل نشوید.
در فصل های سردتر مانند پاییز و زمستان که چندلایه پوشیدن سبکی متداول است می توانید کمی در انتخاب نوع بافت لباس خلاقانه تر عمل کنید و دست خود را باز بگذارید. البته توجه کنید که در اینجا هم تفاوت زیاد و فاحش جنس و بافت لباس ها با یکدیگر می تواند دردسرساز باشد.
همه چیز درباره ست کردن پیراهن و تیشرت مردانه

برای بهتر ست کردن پیراهن و تیشرت مردانه از اکسسوری ها کمک بگیرید

اکسسوری ها نقشی ویژه در ایجاد تفاوت در استایل مردانه شما دارند. بنابراین بهتر است از آن ها به عنوان امضای شخصی خود در پوشش روزمره استفاده کنید و در انتخاب آن ها دقت قابل توجهی داشته باشید. یکی از بهترین اکسسوری هایی که می توانید با ست پیراهن و تیشرت مردانه داشته باشید، ساعت ها هستند که بنابر کژوال یا رسمی بودن استایل، آن ها هم سبک متفاوتی خواهند داشت. از دیگر اکسسوری های مناسب برای این ست می توان به عینک آفتابی، دستبند مردانه، انگشتر مردانه و کلاه اشاره کرد.
 

مدت زمان مطالعه: 4 دقیقه و 44 ثانیه
پیراهن مردانه دسته : مد و پوشاک

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.20231 20.37 48