قیمت SHIB روند نزولی خود را معکوس می کند؟

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 23 ثانیه
زمان مطالعه: 2 دقیقهدر بحبوحه روند نزولی بازار، میم کوین محبوب شیبا اینو (SHIB) به علت افزایش قابل توجه نرخ توکن سوزی خود، توجه فعالان بازار را جلب کرده است. در ۲۴ ساعت گذشته، نرخ توکن سوزی شیبا اینو ۲۹۵۵ درصد افزایش داشته است.
این جهش با صحبت های اخیر لوسی، مدیر بازاریابی شیبا اینو، در مورد ETF شیبا همزمان بوده است. لوسی در اظهارات اخیر خود، خواستار درک درست سرمایه گذاران نهادی مانند بلک راک از نقش و اهمیت شیبا اینو در بازار شده است.
مطابق داده های وبسایت شیب برن (Shibburn)، جامعه شیبا اینو در روز سه شنبه، ۱۱ ژوئن موفق شدند ۷.۴۷ میلیون توکن شیبا را از مسیر تراکنش های مختلف بسوزانند. در این میان، دو کیف پول نقش پررنگ تری داشتند. ! !
شروع

کیف پول اول با آدرس ۰x۶۰۸…، در دو تراکنش، ۵.۳۵ میلیون توکن را به یک کیف پول مرده منتقل کرده است. کیف پول دیگر با آدرس ۰xc۶۶… هم ۱.۵۳ میلیون توکن SHIB را سوزانده است.
به این ترتیب، به طور کلی تا کنون ۴۱۰.۷۲ تریلیون توکن شیبا توسط اعضای جامعه سوزانده شده است. سوزاندن توکن ها با کاهش عرضه کل در گردش، می تواند به افزایش ارزش نهایی توکن های باقی مانده منجر شود.
با این اوصاف، در زمان نگارش این خبر، قیمت شیبا با ۲.۰۷ درصد افت روزانه به ۰.۰۰۰۰۲۲۳ دلار رسیده و هنوز نتوانسته مقاومت کلیدی ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار را بشکند. در مقابل، حجم معاملات روزانه شیبا با افزایش ۴۳.۰۵ درصدی به ۶۲۷.۱۷ میلیون دلار رسیده است.shiba-inu-burn-rate-leaps-2955-amid-etf-talks-will-shib-price-recover
در همین حال، مطابق داده های کوین گلس (Coinglass)، حدود ۵۶۲ هزار دلار پوزیشن لانگ لیکویید شده اند که ممکن است کاهش بیشتر قیمت ها را به دنبال داشته باشد.
در طرف مقابل، اگر قیمت از سطح مقاومتی مذکور عبور کند، می تواند به ۰.۰۰۰۰۳ دلار برسد و در صورت حفظ این سطح، ممکن است حتی تا ۰.۰۰۰۱ دلار هم افزایش یابد. در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می توانید قیمت همه توکن ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه ای مشاهده کنید.

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 23 ثانیه
دسته : رمز ارز و پول دیجیتال

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.16455 19.97 43