سقوط آزاد بازار توکن های هوش مصنوعی

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 18 ثانیه
زمان مطالعه: 2 دقیقهارزهای دیجیتال مرتبط با فناوری هوش مصنوعی، روز دوشنبه عملکرد ضعیفی از خود به نمایش گذاشتند؛ زیرا رویداد سالانه توسعه دهندگان شرکت اپل نتوانست معامله گران را تحت تأثیر قرار دهد.
در همین جهت، داده های بازار نشان می دهند که قیمت توکن های رندر (RNDR)، فچ .ای آی (FET)، نیر پروتکل (NEAR)، سینگولاریتی نت (AGIX) و بیت تنسور (TAO)، در ۲۴ ساعت گذشته ۳ تا ۶ درصد کاهش یافته است.
به دنبال این اتفاق، شاخص توکن های هوش مصنوعی در پلتفرم کوین دسک هم سقوط کرد و ارزش بازار آن حدود ۲.۵ درصد کاهش یافت. قابل ذکر است، عملکرد این شاخص از شاخص کوین دسک ۲۰ (CoinDesk ۲۰) که ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار را ارزیابی می کند، ضعیف تر بوده است. ! !
شروع

اپل در رویداد خود در روز دوشنبه، از اپل اینتلیجنس (Apple Intelligence)، مجموعه ای از ویژگی های هوش مصنوعی برای آیفون، مک و دیگر محصولات و همچنین، همکاری با شرکت اوپن ای آی (OpenAI) با هدف ادغام ربات هوش مصنوعی چت جی پی تی (ChatGPT) در نرم افزار اپل خبر داد.
با این اوصاف، ارزش سهام اپل علی رغم رشد جزئی شاخص های اصلی بازار سهام ایالات متحده، تقریباً ۲ درصد کاهش یافت.
مضاف بر این، پس از این رویداد، ایلان ماسک تهدید کرد که چنانچه اپل، چت جی پی تی را در سیستم عامل های محصولات خود ادغام کند، اجازه ورود این محصولات به شرکت های تحت مدیریت خود را نخواهد داد.
وی بیان داشت:
ادغام چت جی پی تی در سیستم عامل اپل یک تهدید امنیتی غیرقابل قبول است.
ماسک همچنین عنوان کرد که حتی بازدیدکنندگانی که قصد ورود به شرکت های او را دارند، باید پیش از ورود دستگاه های اپل خود را تحویل دهند. در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می توانید قیمت همه توکن ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه ای مشاهده کنید.

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 18 ثانیه
دسته : رمز ارز و پول دیجیتال

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.12742 20.27 48