ریزش قیمت بیت کوین در آستانه جلسه فدرال رزرو

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 35 ثانیه
زمان مطالعه: 2 دقیقهبیت کوین همچنان تحت فشار فروش جای گرفته؛ زیرا معامله گران در مورد تصمیم فدرال رزرو پیرامون نرخ بهره در جلسه این هفته نگران هستند.
در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت این ارز دیجیتال با کاهشی بیش از ۲ درصدی به زیر سطح ۶۸ هزار دلار سقوط کرده است. اما آیا این روند نزولی ادامه دار خواهد بود؟bitcoin-btc-price-hits-weekly-low-before-fed-rate-cut-decision-more-pain-ahead-
هفته گذشته، بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی کانادا نرخ بهره خود را کاهش دادند. با این اوصاف، با توجه به وضعیت داده های گزارش مشاغل ایالات متحده که هفته گذشته انتشار یافت، بعید است که فدرال رزرو هم اقدام مشابهی انجام دهد.
قیمت بیت کوین در ماه مارس به رکورد ۷۳۷۹۸ دلار رسید که ناشی از افزایش جریان ورود سرمایه به صندوق های ETF اسپات این ارز دیجیتال در ایالات متحده بود، اما پس از آن برای ثبت سقف های جدید تر با چالش روبرو بوده است. ! !
شروع

انتشار داده های تورم در روزهای آتی و تصمیمات فدرال رزرو در روز چهارشنبه ممکن است به بالا نگه داشتن نرخ بهره برای مدت طولانی تری منجر شود و محیطی چالش برانگیز برای دارایی های پر ریسک مانند ارزهای دیجیتال ایجاد کند.
از طرفی، یکی از تحلیلگران شناخته شده بازار ارز دیجیتال تحت نام ویلی وو (Willy Woo) خاطرنشان کرده که فعلاً، ماینرها در مرحله تسلیم به سر می مارک که به رویداد هاوینگ اخیر مرتبط است.
وو توضیح داده که در چنین شرایطی، ماینرهای ضعیف تر که متعاقباً بیت کوین های خود را می فروشند، از بازار حذف خواهند شد. به گفته وی، قیمت بیت کوین به طور معمول پس از چنین رویداد هایی، افزایش می یابد.
با این اوصاف، وو یادآور شده که پیش از شروع مجدد روند افزایش قیمت، ابتدا باید منافع سفته بازی بیش از حد در بازارهای آتی بیت کوین برطرف شود. وی تاکید کرد:
پیش از صعود قیمت، شاهد لیکویید شدن پوزیشن ها خواهیم بود.
از سوی دیگر، صندوق های ETF بیت کوین نخستین جریان خروج سرمایه خود را پس از ۱۹ روز متوالی ورود سرمایه، به ثبت رساندند. در تاریخ ۱۰ ژوئن، این صندوق ها به طور کلی خروجی خالص ۶۴.۹۳۱۸ میلیون دلاری را تجربه کردند. در صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال می توانید قیمت همه توکن ها و رمزارزها را به صورت زنده و لحظه ای مشاهده کنید.

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 35 ثانیه
دسته : رمز ارز و پول دیجیتال

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.15139 19.99 43