هزینه اجاره آپارتمان های با ویو ابدی در شهرهای مختلف چقدر است!

مدت زمان مطالعه: 8 دقیقه و 39 ثانیه
هزینه اجاره آپارتمان های با ویو ابدی در شهرهای مختلف چقدر است! زمانی که برای توصیف یک خانه یا ویلا از اصطلاح ویوی ابدی مورد استفاده قرار می گیرد، یعنی منظره ای که همکنون می توانید چشم انداز آن را از پنجره ها یا تراس خانه ببینید، یک منظره همیشگی است و در آینده، هیچگونه ساخت وسازی در این چشم انداز صورت نخواهد گرفت و وضعیت به همان شکل باقی می ماند اجاره واحدهایی با ویوی ابدی در سه کلان شهر کشور چقدر است؟
هفت صبح  زمانی که برای توصیف یک خانه یا ویلا از اصطلاح ویوی ابدی مورد استفاده قرار می گیرد، یعنی منظره ای که همکنون می توانید چشم انداز آن را از پنجره ها یا تراس خانه ببینید، یک منظره همیشگی است و در آینده، هیچگونه ساخت وسازی در این چشم انداز صورت نخواهد گرفت و وضعیت به همان شکل باقی می ماند. البته در شهرهای بزرگ، این موضوع می تواند یک افسانه یا رویای دلچسب باشد؛ چون ساخت وساز بی رویه و غیرمنتظره، هر لحظه ممکن است، ویوی ابدی شما را به خطر بیندازد.  
اخیرا در یک نظرسنجی در شبکه ایکس، از کاربران پرسیده شده بود که آنها داشتن حیاط را برای یک خانه مزیت بیشتری می دانند یا ویوی ابدی را ترجیح می دهند؟ در پاسخ بسیاری از شرکت کنندگان در نظرسنجی اعلام کردند که ویوی ابدی را انتخاب می کنند؛ به این علت که تامین امنیت خانه های حیاط دار از آپارتمان هایی که چشم انداز ابدی دارند، سخت تر است.  
در شهرهای بزرگی مثل تهران، مشهد و اصفهان، تعداد آپارتمان هایی که با عنوان دارای ویوی ابدی اجاره داده می شود یا فروش می روند، به نسبت زیاد است. اینجا به بعضی از آنها نگاهی انداخته ایم.   

تهران؛ حداقل ودیعه 500 میلیون 

در تهران، اغلب خانه هایی که دارای چشم انداز ابدی هستند، در شمال شهر قرار گرفته اند. البته در غرب پایتخت هم، نمونه هایی از چنین آگهی هایی وجود دارد. اگر بخواهید خانه ای با چشم انداز ابدی اجاره کنید، باید فایل های موجود در منطقه یک، دو، سه و چهار را بگردید.
مثلا رهن خانه ای 110متری در زرگنده که سال 1380ساخته شده و 2خوابه است، یک میلیارد و 500میلیون تومان تعیین شده. این خانه در طبقه هشتم قرار گرفته و ویوی آن به سمت کوه های شمال شهر است و 3بالکن دارد که به سمت کوه هستند. این واحد فول امکانات بازسازی شده و نور فراوانی دارد. در محله ولنجک با پرداخت ماهی 45میلیون تومان، می توانید ساکن واحدی 75متری و یک خوابه با ویوی ابدی شوید.
این خانه سال 1398 ساخته شده و در طبقه ششم قرار گرفته است. برای ودیعه چنین واحدی به 500میلیون تومان پول، نیاز دارید. ساختمان علاوه براینکه دارای آسانسور، انباری و پارکینگ است؛ سالن ورزش هم دارد. از نظر چشم انداز هم باید گفت که پنجره اصلی به سمت کوه باز می شود اما در کل، نور زیادی وارد خانه نمی شود و پنجره هم آنقدر بزرگ نیست که شما را وسوسه کند.
در خیابان ظفر، اگر 3میلیارد و 200میلیون تومان پول داشته باشید و بتوانید ماهی 10میلیون تومان اجاره بدهید، واحدی 133متری و کلیدنخورده انتظارتان را می کشد که در طبقه ششم ساختمانی 6طبقه قرار گرفته و دارای آسانسور، انباری و پارکینگ است. این خانه 3خوابه بوده و پنجره های قدی بلند دارد و ویوی ابدی آن به سمت شهر است. وجود روف گاردن و حضور سرایدار مقیم، می تواند گزینه های جذابی برای اجاره چنین واحدی باشند.
با ودیعه 400میلیون تومانی و پرداخت ماهی 40میلیون تومان، می توان خانه ای 115متری و 5سال ساخت را در سعادت آباد اجاره کرد که در طبقه دوم از ساختمانی 6طبقه قرار گرفته و ویوی خانه به سمت تهران است. البته از آنجایی که واحد در طبقه دوم قرار گرفته، به نظر می رسد از آن بالا نتوانید سطح وسیعی از شهر را زیر نظر داشته باشید. واحدی لوکس در شیخ بهایی که 240متر وسعت داشته و 3 خوابه است، با ودیعه 800میلیون تومانی آگهی شده.
اجاره چنین واحدی، ماهیانه 95میلیون تومان در نظر گرفته شده است. این خانه در طبقه چهارم ساختمانی 10طبقه قرار گرفته و سال 1402 ساخته شده و دارای امکاناتی کامل است. وجود کارواش در مجتمع مسکونی، سرایدار مقیم و روف گاردن و سقف 4متری می تواند هر کسی را برای اجاره چنین واحدی، وسوسه کند. اگر بخواهید در مجتمع سبحان واقع در قیطریه، خانه ای اجاره کنید، باید ماهی 72میلیون تومان پول بدهید و ودیعه 700میلیون تومانی بپردازید.
این واحد در طبقه سیزدهم قرار گرفته و 190متری است و امکانات کاملی دارد. ویوی ابدی که آگهی از آن صحبت می کند، به سمت شمال شهر تهران است که در شب می تواند خوشایند و دیدنی باشد. خانه بازسازی نشده و پنجره های بزرگ و نور زیادی دارد. اگر بخواهید در زغفرانیه خانه 180متری و 3خوابه با ویوی ابدی اجاره کنید، به پول پیش یک میلیارد تومانی نیاز دارید و باید بتوانید ماهی 220میلیون تومان هم به حساب صاحب خانه پول واریز کنید. این خانه در طبقه هشتم قرار گرفته و غرق نور است.  

مشهد؛ حداقل ودیعه 300 میلیون 

در مشهد خانه هایی که ویوی ابدی دارند، اغلب در برج ها قرار گرفته اند. مثلا یکی از آنها واحدی 140متری و 3خوابه است که در طبقه نهم برجی در منطقه هنرستان قرار گرفته و آسانسور، انباری و پارکینگ دارد. این برج در سال1393 ساخته شده، 2لاین آسانسور دارد و از نظر ظاهری، چشمگیر است.
خانه ای که آگهی شده در طبقه دوم قرار گرفته و ویوی آن به سمت شهر مشهد است و کاملاً بازسازی شده. واحد دارای پنجره های بلند و بزرگ بوده و نور زیادی دارد و بدون مشرف است. با پرداخت ودیعه 350میلیون تومانی و اجاره ماهیانه 45میلیونی می توان پنت هاوسی 230متری و نوساز و کلیدنخورده را اجاره کرد که در طبقه ششم قرار گرفته و در خیابان هفت تیر واقع شده است. این خانه دارای امکانات کاملی است و پنجره های لوکسی به سمت شهر دارد که سازنده آن را ویوی ابدی می داند.
ارتفاع سقف این واحد، بلند است و وجود روف گاردن و دسترسی خوب از دیگر مزایای چنین واحدی به حساب می آید. واحدی واقع در برج مهر کوهسنگی را می توان با پرداخت یک میلیارد و 300میلیون تومان رهن کرد. این واحد در طبقه نوزدهم قرار گرفته و دارای آسانسور، انباری و پارکینگ است و 2اتاق خواب دارد. ویوی این خانه به سمت کوه سنگی و شهر بوده و پنجره های آن بزرگ است.  
اگر دنبال یک خانه 160متری و 3سال ساخت با چشم اندازی ابدی باشید، یک گزینه در آزادشهر انتظارتان را می کشد. ودیعه چنین واحدی 600میلیون تومان در نظر گرفته شده و اجاره ماهیانه آن، 13میلیون تومان است. این خانه در طبقه پنجم قرار گرفته و دارای آسانسور، انباری و پارکینگ بوده و نور بسیار خوب و پارکینگ اختصاصی دارد. با وجود متراژ بالا، بالکن چنین ساختمانی بسیار کوچک است اما ویوی آن به سمت شهر، مطلوب به نظر می رسد.
در برج نگارش واقع در شهرک طالقانی مشهد با پرداخت ماهی 5میلیون و 500هزار تومان و ودیعه 450میلیون تومانی، می توانید یک واحد 90متری که 6سال از زمان ساخت آن می گذرد را اجاره کنید.  
این خانه در طبقه نهم ساختمانی 9طبقه ساخته شده و دارای آسانسور، انباری و پارکینگ است و نور خوب، سالن بدنسازی و ویوی ابدی دارد. در خیابان دانشجو، واحدی نوساز و 155متری و 2خوابه آگهی شده که رهن آن یک میلیارد و 400میلیون تومان است. این خانه در طبقه ششم قرار گرفته، فول امکانات است و ویوی زیبای ابدی با درختان فراوان و به سمت شهر دارد.
خانه ای که حرفش را می زنیم، از آسانسور، انباری و پارکینگ هم برخوردار است. در محله کوثر شمالی مشهد، واحدی 210متری و 3 خوابه و 3سال ساخت آگهی شده که ودیعه آن یک میلیارد و 500میلیون تومان بوده و اجاره آن ماهی، 12میلیون و 500هزار تومان است. این خانه در طبقه پنجم قرار گرفته و دارای تراس بوده و پنجره های قدی دارد. اگر بخواهید در همان محله واحدی 180متری و 3خوابه با ویویی به سمت شهر مشهد رهن کنید، باید 2میلیارد تومان پول داشته باشید؛ این خانه در طبقه ششم قرار گرفته و دارای آسانسور، انباری و پارکینگ است.    

اصفهان؛ حداقل ودیعه 250 میلیون 

در اصفهان، اغلب خانه هایی که ویوی ابدی دارند، نوساز بوده و بالای 100متر وسعت دارند. برای نمونه، یکی از آنها که 105متری و کلیدنخورده است، با 300میلیون تومان ودیعه و ماهی 11میلیون تومان آماده است تا مستاجر در آن ساکن شود.
این خانه 2خوابه در طبقه هفتم ساختمانی 7طبقه قرار گرفته و دارای آسانسور، انباری و پارکینگ است و دسترسی خوبی به مراکز تفریحی و تجاری دارد. خانه موردنظر دارای نگهبان 24ساعته است. برای اینکه بتوانید در طبقه ششم برجی در دشتستان خانه اجاره کنید، باید یک میلیارد و 250میلیون تومان رهن پرداخت کنید.
این واحد 10سال ساخت است و در طول این مدت بازسازی نشده. به همین علت، معماری داخلی آن چندان چنگی به دل نمی زند اما از نظر امکانات دارای آسانسور، انباری و پارکینگ بوده  و ویوی ابدی آن به سمت پارکی پر از درخت است. در خیابان جابرانصاری با پرداخت یک میلیارد و 200میلیون تومان به عنوان رهن می توان واحدی 130متری و 2خوابه که تازه ساز و کلیدنخورده است را اجاره کرد.
این خانه در طبقه پنجم قرار گرفته و پنجره های بزرگ و نور فراوانی دارد. در محله باغ دریاچه یک واحد 145متری و یک سال ساخت و 3خوابه آگهی شده که در طبقه ششم قرار گرفته و ویوی ابدی به سمت شهر اصفهان دارد.
این خانه کلیدنخورده بوده و دارای امکانات کامل به حساب می آید. در خیابان گلستان واحدی 120متری و 5سال ساخت و 2خوابه آگهی شده که در طبقه یازدهم یک برج قرار گرفته. خانه ای که حرفش را می زنیم، دارای امکانات کامل بوده و 2واحدی و پرنور است و پنجره آن، به سمت شهر باز می شود و یک میلیارد تومان هزینه رهن آن است.  
گزینه بعدی 95متری و ساخت سال 95 و 2خوابه است و اجاره 3میلیون تومانی دارد. این خانه که در شهرک کاوه قرار گرفته و در طبقه پنجم واقع شده، 400میلیون ودیعه دارد و از پنجره های بزرگ به سمت فضای باز برخوردار شده.
در محدوده فدک مال، با پرداخت پول پیش 350میلیون تومانی و ماهی 3میلیون تومان اجاره می توانید سراغ خانه ای بروید که 98متری و 2خوابه است و سال 1395 ساخته شده. چنین واحدی در طبقه پنجم قرار گرفته و دارای آسانسور، انباری و پارکینگ است و دسترسی خوبی دارد.
پنجره های آن، بزرگ و وسیع هستند و رو به شهر باز می شوند. گزینه دیگر در محله کوثر قرار گرفته، 250متر وسعت دارد و 3خوابه است. این خانه در طبقه آخر ساختمانی 6طبقه قرار گرفته، فول امکانات است و نور زیادی دارد. پنجره واحدی که حرفش را می زنیم به سمت شهر باز می شود اما تراس بزرگ آن رو به روی پارک است و مشجر به حساب می آید. از نظر معماری داخلی، پنجره های قدی این خانه را تبدیل به گزینه ای قابل قبول کرده اند.
در خیابان گلشن با ودیعه 350میلیون تومانی و پرداخت ماهیانه 35میلیون تومان می شود، خانه ای را با متراژ 180متر و 8سال ساخت اجاره کرد که 3 اتاق خواب دارد. این خانه در طبقه پنجم قرار گرفته و پنجره هایش رو به شهر باز می شوند و آگهی دهنده اصرار دارد که ویوی آن ابدی بوده و ابدی هم باقی می ماند!

مدت زمان مطالعه: 8 دقیقه و 39 ثانیه
اجاره مسکن دسته : مسکن

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.12222 20.45 48