جنجال گوشی پاول دورف در دوبی

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 54 ثانیه
پاول دورف بنیان گذار و مدیرعامل تلگرام در توییتی عجیب از آسیب دیدن گوشی هوشمند خود به علت گرمای شدید هوا در دبی خبر داد
گرمای طاقت فرسای تابستان سال جاری به نظر می رسد امان از گوشی هوشمند پاول دورف هم بریده استجنجال گوشی پاول دورف در دوبی
پاول دورف بنیان گذار و مدیرعامل تلگرام در توییتی عجیب از آسیب دیدن گوشی هوشمند خود به علت گرمای شدید هوا در دبی خبر داد
گرمای طاقت فرسای تابستان سال جاری به نظر می رسد امان از گوشی هوشمند پاول دورف هم بریده است. مدیرعامل تلگرام که به بهره گرفتن از گوشی های اندرویدی به ویژه گلکسی A۵۲ سامسونگ معروف بود در توییتی از آسیب دیدن این گوشی به علت گرمای هوا خبر داد.
 
این اتفاق بار دیگر بحث داغ انتخاب سیستم عامل را برای کاربران تلگرام داغ کرده است. آیا پاول دورف به اردوگاه آیفون ها خواهد پیوست یا همچنان به دنیای اندروید وفادار می ماند؟در توییت پاول دورف، تصویری از گوشی گلکسی A۵۲ او منتشر شده که پنل پشتی آن کاملاً از بدنه جدا شده است. دورف در این توییت با لحنی طنزآمیز نوشته است: «به نظر می رسد گرمای دبی بیش از حد برای گوشی من بود!»
 
گوشی پاول دورف یکی از پراستفاده ترین گوشی های کاربران تلگرام است. تا به امروز در مورد مدل گوشی هوشمند پاول دورف ابهام های زیادی وجود داشته، اما سرانجام پاول دورف در جدیدترین پست کانال تلگرامی اش، تصویری از گوشی خود با قاب بازشده را به اشتراک گذاشته است.
گوشی پاول دورف
مطابق گزارش های انتشار یافته، پاول دورف از گوشی گلکسی A۵۲ استفاده می کرده؛ اما علت استفاده او از گلکسی A۵۲ به عنوان گوشی اصلی، به نظر می رسد نوعی کار تحقیقاتی بوده است. به بیان بهتر مدیرعامل تلگرام گفته که این گوشی سامسونگ یکی از محبوب ترین گوشی ها بین کاربران تلگرام به شمار می آید.
 
این اتفاق بار دیگر بحث داغ انتخاب سیستم عامل را برای کاربران تلگرام داغ کرده است. بسیاری از کاربران معتقدند که این اتفاق نشان دهنده عدم کیفیت گوشی های اندرویدی است، در حالیکه برخی دیگر معتقدند که گرمای شدید هوا می تواند به هر گوشی هوشمندی آسیب برساند.
 
انتخاب سیستم عامل توسط پاول دورف در این شرایط می تواند به عنوان سیگنالی برای کاربران تلگرام تلقی شود. اگر او به سراغ آیفون برود، می تواند به معنای عدم رضایت او از پلتفرم اندروید باشد و کاربران را به سمت بهره گرفتن از آیفون سوق دهد.
 
با این اوصاف، هنوز مشخص نیست که پاول دورف چه تصمیمی خواهد گرفت. او در گذشته بار ها از تعهد خود به پلتفرم اندروید صحبت کرده است و حتی از تلگرام به عنوان جایگزینی برای وابستگی بیش از حد به گوگل و اپل یاد کرده است.
  منبع: رویکرد نو به نقل از دیجیاتو

مدت زمان مطالعه: 2 دقیقه و 54 ثانیه
دسته : رایانه و گوشی همراه

قیمت (دلار)تفییرعنوان
0.41709525.49%Onomy Protocol
0.751167-0.001%XSGD
4.61-4.18%BarnBridge
0.180576-6.26%Carrieverse
3.26-1.18%FC Barcelona Fan Token


©2003-2024

0.16211 20 43