دیدنی ترین نقاط کشور کوچک و زیبای سورینام


مدت زمان مطالعه: 1 دقیقه و 27 ثانیه
سورینام کشوری کوچک در شمال شرقی آمریکای جنوبی است. این کشور ترکیبی از جنگل های بارانی استوایی، رودخانه های خروشان، تاریخ استعمار هلند، و تنوع قومی زیاد است. می توانید زمان خود را بین جنگل های داخلی متراکم و رام نشده و شهرهای مدرن پر جنب و جوش با خرید، رستوران های فوق العاده و مکان های شبانه شگفت انگیز تقسیم کنید. مردم محلی شامل نوادگان استعمارگران بریتانیایی و هلندی، بردگان آفریقایی، اندونزیایی‌ها، هندی‌ها، و خدمتکاران قراردادی چینی، و بومیان آمریکا هستند. برقراری ارتباط با زبان های زیادی که دیده می شود سرگرم کننده است و همینطور غذا خوردن. هر جا که می روید برای غذاهای تند و خارق العاده آماده باشید. در این پست بهترین مکان های دیدنی در سورینام خواهید دید!
قبل از هرگونه شرح و تفسیر، بد نیست به عناوین موارد این لیست اشاره ای کنیم. موارد لیست « دیدنی ترین نقاط کشور کوچک و زیبای سورینام » عبارتند از:
 1. پاراماریبو
 2. ذخیره‌گاه طبیعی گالیبی کوپنام
 3. ذخیره‌گاه طبیعی سورینام مرکزی
 4. نیو نیکری
 5. رودخانه Commewijne
 6. پارک طبیعی براونزبرگ
 7. جودن ساوان
 8. آریا دواکر
 9. کاخ ریاست جمهوری سورینام و باغ نخل
 10. مسجد سورینام و کنیسه نوه شالوم
 11. کلیسای سنت پیتر و سنت پل
 12. Onafhankelijkheidsplein
 13. بازار مرکزی
 14. اطرف پاراماریبو
 15. (Mariënburg)

اگر علاقه مندید جزئیات بیشتری درباره موارد بالا را مطالعه کنید با ما همراه باشید. برای مطالعه موارد بیشتر روی دکمه بعدی کلیک کنید.

۱ از ۱۵ : پاراماریبوکاخ ریاست جمهوری، پاراماریبو اگر بتوانید غرب وحشی آمریکا را با آمستردام ترکیب کنید، پاراماریبو خواهید داشت. شهری پر انرژی که مملو از چیزهایی برای دیدن و انجام دادن است، باورنکردنی ترین پایتخت در گویان است. در داخل شهر پرسه بزنید، یک مکان ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو، و میدان های چمن پوشیده شده با ساختمان های سیاه و سفید هلندی استعماری را کشف کنید، ناهار را در یکی از رستوران بخورید، و چند قطعه از آثار هنری هنرمندان مارون را بخرید. پاربو، همانطور که مردم محلی آن را می نامند، یک شهر چند قومی است که کنیسه ها و مساجد همسایه های آن دیدنی هستند.


: توریسم

۱ از ۱۵
بعدی

دیدنی ترین نقاط کشور کوچک و زیبای سورینام
(0)©2003-2024

0.11403 15.07 55